skip to Main Content
511 444 352 objednavky@paganella.cz

Kompletní relax v moderním wellness centru AcquaIN

Kompletní Relax V Moderním Wellness Centru AcquaIN

Užijte si parádní lyžování v areálu Paganella ski a pak se vydejte užít si wellness relaxaci do nového wellness centra AcquaIn v Andalo Sports Park. Krom relaxace pro zotavení těla po sportovním výkonu nabízí centrum plavecký areál, kde si zaplavete v nově zrekonstruovaném plaveckém bazénu (25 m) a děti si užijí na koupališti “Fun”. K dispozici je 50m tobogán, vířivky a prostor pro dětské hrátky. Wellness centrum je součástí zábavního a sportovního komplexu Andalo Life Park

Wellness na ploše 1 300 čtverečních metrů

V každém centru jsou k dispozici specialisté, kteří vám poradí, jak se správně saunit, opalovat v soláriu, zkrátka jak se maximálně zregenerovat. Pokud se vydáte k městečku Andalo, určitě si udělejte výlet do tohoto wellness centra, stojí za to!

Centrum sauny

Užijte so centrum pro fanoušky saunování – čeká na vás finská sauna s panoramatickým výhledem do exteriéru, bio sauna, bylinková sauna, laconium, turecká lázeň, Hammam kabina, Kneippův chodník, emoční sprchy, vitalita bar, terasa s vířivkou, několik relaxačních místností a další vychtávky.

Centrum salónů krásy

Tento ráj zkrášlování ocení každá žena! K dispozici jsou kosmetické služby pro blaho těla i duše, tohle si zamilujete a určitě zasloužíte! Profesionální péči dostanete od zkušených odborníků ve stylových interiérech, kde se budete cítit jako ve skutečném ráji hýčkání.

Solária pro perfektní opálení

Kvalitní opálení zajistí solárka s nejnovějšími technologiemi pro rychlé a efektivní opalování.

Fitness centrum

Pokud nebudete mít dost, můžete si tělo pořádně protáhnout v moderním stylovém fitku. Tělocvična je vybavena velkou sadou cvičících strojů, takže si na své přijdou sezónní sportovci ale i milovníci pořádného zápřahu.

Ceník

Plavecké bazény
Dospělí 9 €
Děti (od 2 do 14 let) 5 €
Skupinová sleva pro min. 20 osob – dospělí 6,50 €, děti 4,50 €
Sauny a bazény
Dospělí 18,50 €
Děti (do 18 let) 15 €
Vratná kauce 3 € za bavlněný ručník/os.
Solárium
Vstup 10,5 €

Pozn.: aktuální ceny se mohou lišit od těch, které zde uvádíme, centrum nabízí různé slevy pro držitele místních karet, skipasů apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Close search
Hledání